Stomatologia

Obowiązek powiadamiania o wpływie rtg na środowisko

Lek. dent. Maja Weremko-Fałdyga

 

Absolwentka I wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od 2010 roku doktor nauk medycznych. W 2018 roku rozpoczęła specjalizację w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego w Lublinie. Od wielu lat wykładowca w Zakładzie Medycyny Jamy Ustnej, dlatego też uzupełnia Nasz Zespół o diagnozowanie i leczenie wszelkich zmian w jamie ustnej Pacjentów. Spokój, opanowanie i profesjonalizm to jej atuty.

Lek. dent. Dorota Kucharska

 

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od 2007r. lekarz dentysta ze specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej. Posiada duże umiejętności w zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki stomatologicznej i leczenia zaburzeń stawu skroniowo- żuchwowego. Zaraża uśmiechem i może dlatego jej Pacjenci nie wiedzą co znaczy bać się dentysty (nawet Ci najmłodsi, których jest ulubienicą!).

Lek. dent. Anna Michalak-Pyra

 

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Obecnie doktorantka w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego. Z łatwością przekona każdego przerażonego małego pacjenta, że leczenie stomatologiczne nie jest takie straszne. Choć lubi usuwać zęby, to zawsze stara się zrobić wszystko by każdy został jak najdłużej w jamie ustnej pacjenta, nawet gdy inni lekarze nie dawali im szans. Stąd - Wyzwanie to jej drugie imię, im trudniejszy przypadek, tym ciekawsza praca – tyczy się to leczenia zachowawczego i endodontycznego. Ponadto dba o piękne uśmiechy swych Pacjentów wykonując zabiegi z zakresu protetyki, wybielania i leczenia chorób dziąseł.

Poznaj naszych specjalistów

Nasz gabinet dysponuje nowoczesnym sprzętem, który w rękach wykwalifikowanego personelu znacznie usprawnia i podnosi poziom obsługi pacjenta.

Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych w konkurencyjnych cenach.

 

 

Leczenie dzieci refundowane w ramach NFZ

Jeśli posiadasz dokumentację dotychczasowego leczenia zabierz ją ze sobą.

Dokumentacja leczenia

Ból zęba

Konsultacja stomatologiczna

Pierwsza wizyta małego pacjenta

Mając długoletnie doświadczenie w zakresie stomatologii, wiemy jak ważna jest dla Małego Pacjenta pierwsza wizyta u dentysty. Jeżeli cały personel nie dołoży wszelkich starań, by wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze, wydarzenie to często może spowodować traumę, skutkującą wieloletnim strachem przed dentystą. Dlatego też, bardzo ważne jest, aby rodzice zaplanowali wizytę adaptacyjną dziecka zanim pojawi się ewentualny ból zęba.

Prosimy pamiętać, że niepełnoletnim Pacjentom musi towarzyszyć rodzic lub opiekun prawny.

Jeżeli chcesz sprawdzić stan jamy ustnej, umów się na konsultację stomatologiczną. Kontaktując się z rejestracją możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby termin wizyty nie kolidował z Twoimi innymi planami. Konsultacja stomatologiczna trwa ok. 20 minut. Jeżeli lekarz zdiagnozuje zmiany wymagające leczenia, przedstawi Ci proponowany plan leczenia, szczegółowo określając poszczególne etapy leczenia, przewidywany czas trwania leczenia oraz koszty z tym związane

Jeżeli powodem Twojej pierwszej wizyty jest ból zęba, dołożymy wszelkich starań, abyś był przyjęty w jak najkrótszym czasie. Wiemy, co oznacza ból zęba, dlatego też, w większości przypadków, Pacjenci z bólem zostają przyjęci jeszcze w tym samym dniu.

Skontaktuj się!

Planujesz swoją pierwszą wizytę u nas?

 

Chętnie pomożemy Ci umówić dogodny

dla Ciebie termin.

Dlaczego warto wybrać Stomatologie Willowa?

 

W gabinecie pracują wykwalifikowani lekarze, dla których stomatologia to pasja, a nie zwyczajne „łatanie dziur.” Ponad to posiadamy nowoczesny sprzęt, który znacznie ułatwia i podnosi jakość świadczonych usług. Pracujemy tylko na wysokiej jakości materiałach, które poza estetyką mają zapewnić idealną szczelność i wytrzymałość. Nasz Zespół stale podnosi swoje kwalifikacje uczęszczając na kursy i szkolenia.

 

Od 1.07.2017 roku Stomatologia Willowa posiada umowę z NFZ na leczenie dzieci i młodzieży do 18 roku życia. Daje to możliwość korzystania z nieodpłatnych usług stomatologicznych. Więcej informacji w rejestracji lub gabinecie stomatologicznym.

Dnia 17.10.2017 r. Lekarze Stomatologii Willowa uzyskali certyfikat „Gabinetu przyjaznego dzieciom”.

UMÓW WIZYTĘ

Dane adresowe:

 

Przychodnia Willowa i Stomatologia

ul. Willowa 2920-819 Lublin

 

Rejestracja telefoniczna: 81 516 80 90

 

    Fax: 81 516 80 70

 

 Resjestracja on-line: info@przychodniawilowa.pl

Lek. dent. Katarzyna Kiernicka