Punkt szczepień

 

W punkcie szczepień odbywają się zarówno szczepienia obowiązkowe, jak i zalecane oraz wizyty patronażowe. Szczegółowy wykaz szczepień oraz pozostałe informacje można uzyskać w rejestracji pod numerami telefonów.

Położna

 

Położna środowiskowa sprawuje kompleksową pielęgnacyjną opiekę położniczą i ginekologiczną nad osobami płci żeńskiej oraz noworodkami do 2 miesiąca życia. W Przychodni Willowa pracują wykwalifikowane i życzliwe położne.

Lekarz POZ

 

Lekarze rodzinni w naszej przychodni to osoby z dużym doświadczeniem, życzliwe i wyrozumiałe. Teraz Ty i Twoja rodzina możecie być pod stałą opieką specjalistów, by mieć pewność, że oddajecie swoje zdrowie w dobre ręce.

Przychodnia

Pierwsza, bezpłatna przychodnia na Sławinku

„Przychodnia Willowa” jest jednostką podstawowej opieki zdrowotnej, która sprawuję kompleksową opiekę nad zdrowiem całej rodziny. W ramach kontraktu z NFZ, zapewniamy bezpłatną opiekę medyczną na miejscu, jak również w ramach wizyt domowych. Nasi Pacjenci mogą korzystać z usług lekarzy rodzinnych, pediatrów, pielęgniarek środowiskowo - rodzinnych i położnych. Wykwalifikowany personel gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Na terenie przychodni znajduje się diagnostyka – laboratorium, gabinet zabiegowy, gabinet szczepień. Budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

W trosce o kompleksowość świadczeń zapewniamy również profesjonalną opiekę stomatologiczną.

Zobacz więcej

Lek. dent.

Anna Michalak-Pyra

Lek. med.

Izabela Michalak

dr hab. n. med.

Krzysztof Pyra

Poznaj nasz personel

Kontakt

Radiologia zabiegowa

 

- embolizacja mięśniaków macicy

- embolizacja żylaków powrózka nasiennego

- udrożnienie jajowodów

- leczenie niewydolności żylnej miednicy

- chemoebolizacja nowotworów wątroby

USG

 

USG jest obecnie najbardziej popularną metodą diagnostyczną o szerokim zastosowaniu w diagnostyce obrazowania wnętrza ciała ludzkiego.

Stomatologia

 

Przychodnia Willowa oferuje usługi stomatologiczne z umową NFZ jak również prywatne. Nasi lekarze to specjaliści z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym, również w leczeniu najmłodszych pacjentów.

 

UMÓW WIZYTĘ

Dane adresowe:

 

Przychodnia Willowa i Stomatologia

ul. Willowa 2920-819 Lublin

 

Rejestracja telefoniczna: 81 516 80 90

 

    Fax: 81 516 80 70

 

 Resjestracja on-line: info@przychodniawilowa.pl